Podziękowanie dla Heritage Hotels Poland za wsparcie akcji Pomoc za ULTRAMARATON

Heritage Hotels Poland okazał się  być jednym z największych darczyńców charytatywnej akcji Zakonu Maltańskiego - Pomoc za ULTRAMARATON, akcji która właśnie osiągnęła swój kulminacyjny moment. Tomasza Tarnowski i Andrzej Zwara przebiegli kultowy ultramaraton górski Rzeźnik, po Bieszczadach, długości 78 km.

Poszczególni członkowie Fundacji Hoteli Historycznych, biorący udział w akcji, zadeklarowali wpłatę 10 PLN za każdy kilometr, który został pokonany przez Andrzej Zwarę i Tomasza Tarnowskiego. Ponadto organizatorzy akcji otrzymali 20 Voucherów na noclegi w obiektach Heritage Hotels Poland.

Znamy już rezultat wyścigu, a dzisiaj dostępne są dwie relacje z biegu, którymi chcą się podzielić organizatorzy akcji. Za nimi 7 miesięcy ciężkiej pracy, by zebrać pieniądze dla potrzebujących, a relacje z wydarzenia – prawdziwe opowieści – są forma odwdzięczenia się darczyńcom.

Zapraszamy do poświęcenia chwili czasu i przeczytania świetnej relacji 52-letniego, zapracowanego prawnika, Prezesa Adwokatury Polskiej, człowieka sukcesu, który po 7 miesiącach poświęceń i ciężkiego treningu stał się ultramaratończykiem i wziął udział w biegu Rzeźnik. Podjęty wysiłek miał na celu pomoc i działanie na rzecz Tych najbardziej potrzebujących.

Wpis "mogliśmy przez chwilę być lepszymi ludźmi":
http://zakonmaltanski.pl/ultramaraton/

Efektem akcji jest znaczna kwota, ponad 82 000 zł, która zasiliła konto fundacji. Środki zostaną wykorzystane przez Księdza Jakuba Marchewicza, na dokończenie budowy domu dla kolejnych „Burych  Misiów”, które czekają na swoje miejsce w Osadzie oraz jak przystało na szpitalików od prawie 1000 lat,  Fundacja Zakonu Maltańskiego zaangażuje otrzymane środki w rozwój Szpitala w Barczewie.

Organizatorzy akcie będą wdzięczni za wszelkie wpłaty na konto fundacji , które w całości przekazane zostaną potrzebującym:
http://zakonmaltanski.pl/ultramaraton/wspierajacy/

Akcja zostanie podsumowana pod koniec czerwca, choć konto fundacji pozostanie nadal otwarte.
Fundacja ma status OPP, można dokonać stosownego odliczenia w PIT za bieżący rok.
Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska.
Nr rachunku bankowego:
PKO BP S.A. 51 1020 1156 0000 7602 0089 7512  
z dopiskiem TT ultramaraton