Relaxation with wine and chocolate on the edge of the Bieszczady

Dwór Kombornia

Dwór KomborniaKombornia Manor

Category: 4*
rej. zab. A-393; 30-09-1971r.
Kombornia 1
38-420 Kombornia
Podkarpackie Province
phone: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Dwór Kombornia i Restauracja Magnolia w przewodniku Gault&Millau2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Dwór Kombornia i Restauracja Magnolia znalazły się w polskiej edycji przewodnika Gault& Millau, który od 50 lat wyznacza trendy na francuskim rynku kulinarnym. Po raz pierwszy w Polsce ukazała się publikacja prezentująca najlepsze restauracje, wyjątkowe hotele i regionalne specjały widziane okiem niezależnych ekspertów.

Read more ...

Warsztat tworzenia czekolady

Zapraszamy Państwa na Warsztaty Tworzenia Czekolady ChocoWine w Dworze Kombornia - przygodę dzięki, której poznacie tajemnice słodkich kreacji powstających z tego ciekawego tworzywa. Podczas warsztatów, każdy z uczestników może spróbować swoich sił w roli Czekoladowego Mistrza i przystąpić do temperowania czekolady oraz własnoręcznego tworzenia tabliczek.

Read more ...

Sylwestrowy bigos w Słupsku - Magda Gessler gotowała go na winie z Salonu Win Karpackich

Tego roku mieszkańcy Słupska witali nowy rok smakując staropolski bigos w wersji tradycyjnej i wegetariańskiej przygotowany przez Kreatorkę Smaków - Magdę Gessler i nowego prezydenta Słupska Roberta Biedronia.

Read more ...

Jesienny Weekend z Vin Diner

W pierwszy weekend października zapraszamy Państwa na prawdziwą ucztę wrażeń – Vin Diner w Restauracji Magnolia Dworu Kombornia. Specjalnie na ten weekend powstało wykwintne menu, złożone z 5 dań degustacyjnych przygotowanych przez Szefa Kuchni Dworu Kombornia.

Read more ...

Weekend z Vin Diner

W trzeci weekend września zapraszamy Państwa na prawdziwą ucztę wrażeń – Vin Diner w Restauracji Magnolia Dworu Kombornia. Specjalnie na ten weekend powstało wykwintne menu, złożone z 5 dań degustacyjnych przygotowanych przez Szefa Kuchni Dworu Kombornia.

Read more ...

Warsztaty kulinarne - łączenie serów z winami

W ramach cyklu Wieczorów Koneserów Dobrych Smaków Dwór Kombornia zaprasza na warsztat kulinarny z degustacją, poświęcony łączeniu win z serami. Wszyscy wiemy, że wino i sery to udana para. Ale czy wiemy jakie wina należy dobierać do poszczególnych rodzajów serów? Zapraszamy na warsztaty, podczas których sprawdzimy wspólnie czy i które połączenia będą się dobrze komponowały.

Read more ...

W szampańskim nastroju

SPA w Dworze Kombornia serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie, na którym zaprezentuje Państwu najnowszą ofertę pielęgnacyjną ChocoWine SPA. W szampański nastrój wprowadzi Państwa razem z marką kosmetyki profesjonalnej – Dr. Belter, oferującej m.in. ekskluzywny zabieg winoterapii.

Read more ...

Wieczór z Gwiazdami w Dworze Kombornia

Zapraszamy na specjalny koncert przygotowany na finał tegorocznej edycji Festiwalu Karpackiego Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia. Będzie to niezwykły koncert dwóch muzycznych znakomitości. Usłyszymy słynne tematy operowe  w wykonaniu Isabelle Ange, uznanego sopranu lirycznego, i Serge’a Paloyana wybitnego pianisty, kompozytora i uznanego dyrygenta.

Read more ...

III Festiwal w Dworze Kombornia

Dwór Kombornia, po raz kolejny, w letnie wieczory zaprasza do kontemplowania piękna Świata wyrażonego brzmieniem muzyki i urodą słowa. W lipcowej edycji tegorocznego III Festiwalu  Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia podziwiać będziemy piękne głosy i interpretacyjny kunszt artystów, tym razem zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Read more ...

Wieczory muzyczne w Dworze Kombornia

Pierwszy czerwcowy weekend w cyklu „Wieczorów Muzycznych w Dworze Kombornia” zabrzmi filmowo. Serdecznie zapraszamy na wieczory z muzyką live!

Read more ...