A taste of peace...

Dwór Sieraków

Dwór SierakówSieraków Manor

Category: 4*
Sieraków 233
32-410 Dobczyce
Małopolska Province
phone: 12 312 24 23
info@dworsierakow.pl
www.dworsierakow.pl

Polskie wina - Grzyby - Jagnięcina

W piątek 18 października o g.19:00  w cyklu "Winnych piątków" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win - tym razem polskich. Swoje najlepsze wina zaprezentuje Piotr Stopczyński - enolog winiarni Pałac Mierzęcin, jeden z najlepszych polskich enologów.

Read more ...

Rodzinny II Slow Food Piknik

19 lipca Dwór Sieraków serdecznie zaprasza na rodzinny piknik w parku Dworu Sieraków. Jest to impreza otwarta a w trakcie: degustacje regionalnych produktów i dań z grila, a także cydrów, miodów i win polskich. Będzie można spróbować sił w slow-sportach takich jak krokiet, golf i gra w bule, a potem odpocząć w dworskim parku na kocach i leżakach. Przewidziano też rajd rowerowy i atrakcje dla dzieci, a wieczorem zapraszamy na seans kinowy pod gwiazdami.

Read more ...

OGRODY WINA

Dwór Sieraków zaprasza na kolejna edycję Ogrodów Wina - ekskluzywnego garden party, podczas którego można degustować setki win i alkoholi mocnych sprowadzanych do Polski z całego świata. Można też wziąć udział w pokazach, szkoleniach, porównać smaki kilku roczników.

Read more ...

NOC WINA - Szparagi i Riesling

W piątek 22 maja na godz. 19.00 Dwór Sieraków zaprasza na kolację połączoną z degustacją win niemieckich pt. Szparagi i Riesling.

Read more ...

Wina Królestwa Aragonii

W piątek 29 maja w cyklu "Piątek z Bachusem" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win.

Read more ...

Literatura i Wino - wieczór z Adamem Wodnickim

Piątkowy wieczór 24 kwietnia w Dworze Sieraków to doskonała okazja by oddać się swoim literackim zainteresowaniom, poszerzyć kulinarne i winiarskie horyzonty oraz otrzymać autorską dedykację. Zapraszamy na kolejny wieczoru z cyklu "Literatura i Wino" którego Gościem będzie Adam Wodnicki autor książki "Tryptyk Oksytański"

Read more ...

Vina z Veneto

W piątek 20 marca w cyklu "Piątek z Bachusem" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win.

Read more ...

Francja w dobrym guście

Goût de France, czyli Francja w dobrym guście to święto francuskiej kuchni obchodzone na całym świecie w dniu 19 Marca 2015. W tym jednym dniu w 1000 wybranych restauracji na 5 kontynentach podawana jest uroczysta kolacja składająca się wyłącznie z dań kuchni francuskiej. W kolacjach uczestniczą znakomici goście reprezentujący ten kraj i jego kulturę.

Restauracja Dworu Sieraków, bliska Francji choćby poprzez wyróżnienie jej w przewodniku gastronomicznym Gault&Millau, zaprasza wszystkich miłośników galijskiej kuchni na to niezwykłe, gastronomiczno-kulinarne wydarzenie.

czytaj więcej

Literatura i Wino - wieczór autorski z Łukaszem Modelskim

14 marca zapraszamy na wieczór autorski z Łukaszem Modelskim autorem książki „Piąty smak. Rozmowy przy stole” oraz kolację z degustacją win. Wieczór odbędzie się w ramach spotkań Literatura i Wino. Są cykliczne spotkania autorskie w Dworze Sieraków, które rozpoczęły się w styczniu 2015 roku. W ich ramach Magazyn "Czas Wina" zaprasza na kameralne wieczory z pisarzami i publicystami, którzy opowiadać będą o swoich książkach, ulubionych winach i daniach, a także odpowiadać na pytania czytelników.

Read more ...