Hotel Gródek

Hotel Gródek

Category: 5*
ul. Na Gródku 4
31-028 Kraków
Małopolska Province
phone: 12 431 90 30
grodek@donimirski.com
www.donimirski.com/hotel-grodek

ZIMNY DRAŃ - zabawa z piosenką retro

W  piątek 21 sierpnia 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gródku zaprasza na pogodny wieczór z przebojową muzyką i wciąż aktualnymi tekstami. Wystapią Krzysztof Bigaj (wokal i prowadzenie) oraz Mateusz Zastawny (klawisze i aranżacja). Zapraszamy!

Read more ...

B.B. Sing – Justyna Baran & Yanoosh Baran

W  piątek 31 lipca 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gródku gościć będą B.B. Sing – Justyna Baran & Yanoosh Baran. Normalnie „Piękna i Bestia” ale akurat muzycznie się nawet dość zgadzają. Zaserwują BLUES, SOUL & ROCK AND ROLL. Zapraszamy!

Read more ...

Mag Balay&Michał Wierba Duo (17 lipca) (2)

W  piątek 17 lipca 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gródku gościć będą Mag Balay (wokal) i Michał Wierba (piano). Będzie to spotkanie dwóch kreatywnych osobowości, z których każda pochodzi z innego muzycznego świata.

czytaj więcej

Ryszarda Styły Świat Gitarą Malowany: Wojtek Belon

W  piątek 3 lipca 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gródku gościć będzie Ryszarda Styłę i jego Świat Gitarą Malowany. W programie niezapomniane utwory Wojtka Belona w aranżacjach Ryszarda Styły.

czytaj więcej

KB Accoustic

W  piątek 26 czerwca 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gródku gościć będzie KB Accoustic czyli Kluczewski i Berkowcz akustycznie. Spotkali się po raz pierwszy w 2010 roku, Tworząc razem projekt o nazwie „BlackJack”. Zespół ten stał się posiadaczem licznych nagród. Obecnie okrojony skład zespołu pragnie zaprosić, na swoje występy akustyczne.

czytaj więcej

ECLECTIC ELECTRIC BAND

W  piątek 22 maja 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gódku gościć będzie ECLECTIC ELECTRIC BAND. Zespół jest triem znakomitych, bardzo kreatywnych i już uznanych muzyków naszego kraju, a ich klasa pozwala na realizowanie w czasie koncertów odważnych oryginalnych pomysłów – improwizacji, gwarantując jednocześnie najwyższy kunszt wykonawczy.

Read more ...

Ula Lazar Trio – Małe Tęsknoty

W 15 maja (piątek) 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gódku gościć będzie Ula Lazar Trio. Ula Lazar, krakowska wokalistka jazzowa związana z zespołem „Move On”. W programie ulubione tęsknoty Uli – polskie piosenki i standardy jazzowe.

Read more ...

Piątkowe koncerty w Gródku

W każdy piątek o 20:00 zapraszamy na koncerty na żywo. Dominuje muzyka jazzowa i autorska. Wstęp wolny. Gospodarzem tych wieczorów jest Waldemar Gołębski, który jako opiekun artystyczny a zarazem wykonawca, pod szyldem NiteLine Jazz zaprasza różnych muzyków, realizując tym samym odmienne jazzowe projekty...

Read more ...