Events

Heritage Hotels Poland zapraszają na:

Polskie wina - Grzyby - Jagnięcina

18 October 2015 (Sunday)

W piątek 18 października o g.19:00  w cyklu "Winnych piątków" Dwór Sieraków zaprasza na kolejną tematyczną kolację połączoną z degustacją win - tym razem polskich. Swoje najlepsze wina zaprezentuje Piotr Stopczyński - enolog winiarni Pałac Mierzęcin, jeden z najlepszych polskich enologów.

Read more ...

Warsztat tworzenia czekolady

17 October 2015 (Saturday)

Zapraszamy Państwa na Warsztaty Tworzenia Czekolady ChocoWine w Dworze Kombornia - przygodę dzięki, której poznacie tajemnice słodkich kreacji powstających z tego ciekawego tworzywa. Podczas warsztatów, każdy z uczestników może spróbować swoich sił w roli Czekoladowego Mistrza i przystąpić do temperowania czekolady oraz własnoręcznego tworzenia tabliczek.

Read more ...

Gurgul Band

16 October 2015 (Friday) 20:00

Koncertowe piątki przeniosły się z Hotelu na Gródku do Pijarska 17 Jazz Club przy Hotelu Polskim. W  piątek 16 października  o 20:00 usłyszymy Gurgul Band, który łaczy brzmienia akordeonu i tria jazzowego: fortepianu, gitary basowej oraz perkusji. Unikatowe instrumentarium i podejście do formy sprawia, że ich muzyka wymyka się ona utartym schematom i jednoznacznym klasyfikacjom.

Read more ...

Jesienny Weekend z Vin Diner

03 October 2015 (Saturday)

W pierwszy weekend października zapraszamy Państwa na prawdziwą ucztę wrażeń – Vin Diner w Restauracji Magnolia Dworu Kombornia. Specjalnie na ten weekend powstało wykwintne menu, złożone z 5 dań degustacyjnych przygotowanych przez Szefa Kuchni Dworu Kombornia.

Read more ...

Weekend z Vin Diner

19 September 2015 (Saturday)

W trzeci weekend września zapraszamy Państwa na prawdziwą ucztę wrażeń – Vin Diner w Restauracji Magnolia Dworu Kombornia. Specjalnie na ten weekend powstało wykwintne menu, złożone z 5 dań degustacyjnych przygotowanych przez Szefa Kuchni Dworu Kombornia.

Read more ...

Warsztaty kulinarne - łączenie serów z winami

05 September 2015 (Saturday)

W ramach cyklu Wieczorów Koneserów Dobrych Smaków Dwór Kombornia zaprasza na warsztat kulinarny z degustacją, poświęcony łączeniu win z serami. Wszyscy wiemy, że wino i sery to udana para. Ale czy wiemy jakie wina należy dobierać do poszczególnych rodzajów serów? Zapraszamy na warsztaty, podczas których sprawdzimy wspólnie czy i które połączenia będą się dobrze komponowały.

Read more ...

W szampańskim nastroju

28 August 2015 (Friday)

SPA w Dworze Kombornia serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie, na którym zaprezentuje Państwu najnowszą ofertę pielęgnacyjną ChocoWine SPA. W szampański nastrój wprowadzi Państwa razem z marką kosmetyki profesjonalnej – Dr. Belter, oferującej m.in. ekskluzywny zabieg winoterapii.

Read more ...

ZIMNY DRAŃ - zabawa z piosenką retro

21 August 2015 (Friday)

W  piątek 21 sierpnia 2015 o 20:00 w cyklu piątkowych koncertów Ambasada Pacyfiku na Gródku zaprasza na pogodny wieczór z przebojową muzyką i wciąż aktualnymi tekstami. Wystapią Krzysztof Bigaj (wokal i prowadzenie) oraz Mateusz Zastawny (klawisze i aranżacja). Zapraszamy!

Read more ...

Wieczór z Gwiazdami w Dworze Kombornia

15 August 2015 (Saturday)

Zapraszamy na specjalny koncert przygotowany na finał tegorocznej edycji Festiwalu Karpackiego Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia. Będzie to niezwykły koncert dwóch muzycznych znakomitości. Usłyszymy słynne tematy operowe  w wykonaniu Isabelle Ange, uznanego sopranu lirycznego, i Serge’a Paloyana wybitnego pianisty, kompozytora i uznanego dyrygenta.

Read more ...

5 urodziny Olandii

02 August 2015 (Sunday)

Olandia – Kraina Wypoczynku i Konferencji 2 sierpnia świętować będzie swoje 5 urodziny. W bogatym programie znajda się m. in. na Etno Festiwal Olandia 2015-Litwa, Konkurs o statuetkę Złotego Wiatraka i wiele innych atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Mela Koteluk.

Read more ...