Heritage Hotels na targach RDA w Kolonii

W dniach 21-23 lipca 2015 grupa Heritage Hotels Poland uczestniczyła w RDA Workshop w Kolonii na polskim stoisku organizowanym przez POIT w Berlinie.

Obecność przedstawicieli Heritage Hotels Poland na targach miała na celu zaprezentowanie oferty Grupy jako całości wobec polskich operatorów turystycznych sprzedających swoją ofertę na rynku niemieckim oraz wobec zagranicznych, głównie niemieckich, operatorów turystycznych mających Polskę w swoje ofercie lub zmierzających ją rozszerzyć o tą destylację. Silna obsada stoiska przez trzy targowe dni intensywnie pracowała spotykając się z potencjalnymi kontrahentami przedstawiając im wspólną ofertę Heritage Hotels oraz prezentując nasz nowy (wydany tuż przed targami) katalog, podkreślający wspólnotę wartości, celów i standardów obiektów skupionych w Heritage Hotels.

 Ponadto, w ramach prezentowania potencjału Grupy Heritage, w drugim dniu targów została przez nas zorganizowana degustacja win dla obecnych na polskim stoisku przedstawicieli operatorów turystycznych. Nasza inicjatywa spotkała się z wielka życzliwością i  bardzo dobrym przyjęciem naszych obecnych i potencjalnych partnerów.

W zgodnej opinii wszystkich obecnych na stoisku obecność Heritage Hotels Poland na RDA Workshop w Kolonii należy uznać za niezwykle udaną i obiecującą na przyszłość.